Logo Peonia Handmade
PEONIA handmade

BOX KWIATOWY

Box kwiatowy czyli „Flower box” lub po prostu „Pudełko kwiatów” to jedna z naszych głównych form kwiatowych, którą uwielbiamy!

Kup online

Dlaczego warto wybrać box kwiatowy?

Nie musisz się martwić, czy kwiaty zwiędną bądź czy osoba obdarowywana będzie posiadać wazon z wodą. Dzięki umieszczonej w pudełku mokrej gąbce kwiaty mają cały czas dostęp do wody.

Co wybrać box kwiatowy czy bukiet kwiatów?

Dla Nas obie te formy są bliskie sercu. Zarówno box kwiatowy jak i bukiet kwiatów są przez Nas zawsze starannie wykonane i pięknie się prezentują. Jeśli jednak jesteś osobą, która lubi niestandardowe rozwiązania, idące w parze z praktycznością i jesteś „na czasie” z najnowszymi trendami, to zdecydowanie wybierz box kwiatowy!

Boxy kwiatowe w Peonia Handmade

W Naszej ofercie dostępne są trzy rozmiary Boxów kwiatowych w szerokiej gamie kolorystycznej! Istnieje możliwość personalizacji zarówno pudełka jak i ułożenia czy rodzaju kwiatów z których składa się box kwiatowy.

Skomponuj własny Box kwiatowy

W sklepie Peonia Handmade możesz skomponować własnego boxa kwiatowego! Dzięki temu będzie on jeszcze bardziej dopasowany do Cb lub osoby której chcesz go wręczyć. Oczywiście możesz liczyć na naszą fachową pomoc w doborze elementów, tak aby Twój wymarzony flower box wyglądał perfekcyjnie!

Rodzaj pudełka
∗ Klasyczne (tekturowe z logiem)
∗ Welurowe
Rozmiar pudełka
∗ Mini około 10cm
∗ Midi około 15cm
∗ Maxi około 20cm
Rodzaj kwiatów
∗ Kwiaty żywe
∗ Kwiaty sztuczne
Pakowanie na prezent?
Wszytskie produkty zakupione w Peonia Handmade mogą być zapakowane na prezent gratis!

Propozycje boxów kwiatowych Peonia Handmade

Jeśli nie masz pomysłu na własnego boxa kwiatowego, wybierz jedną z propozycji Peonia Handmade. Pamiętaj, że do przedstawionych propozycji możesz zawsze dobrać odpowiednie pudełko, zmienić jego rozmiar, dopasować dodatki czy zapakować na prezent!

JAK ZAMÓWIĆ WYBRANY PRODUKT?

Aby zamówić wybrane przez Ciebie produkty skotaktuj się z nami po przez facebook, email, telefon lub przyjdź do naszego sklepu i złóż zamówienie osobiście.