Logo Peonia Handmade
PEONIA handmade

BUKIET KWIATÓW

Piękny, wykonany ze świeżych kwiatów bukiet czy też wiązka kwiatów ma powodować uśmiech na twarzy! Jesteśmy wierni tej idei, dlatego właśnie tutaj, w Peonia Handmade znajdziesz oryginalne i piękne bukiety, których nie powstydzisz się wręczyć bliskiej osobie!

Bukiet ślubny Bukiet ślubny

Dlaczego warto wybrać bukiet kwiatów?

Nasze bukiety zawsze są starannie zapakowane w elegancki papier oraz wstążkę, wszystko oczywiście utrzymane w jednym stylu i kolorystyce. Nie ważne jak bardzo obfity bukiet zamówisz, my przygotujemy dla Ciebie coś niesamowitego, bo tworzymy z pasji i miłości do kwiatów!

Co wybrać bukiet kwiatów czy box kwiatowy?

Dla Nas obie te formy są bliskie sercu. Zarówno box kwiatowy jak i bukiet kwiatów są przez Nas zawsze starannie wykonane i pięknie się prezentują. Jednak gdy należysz do osób, które są wierne klasyce i lubią tradycyjne formy, bądź osoba obdarowywana ma takie upodobania, to zdecydowanie opcja bukietu kwiatowego jest dla Ciebie!

Dodatkowo

Jeśli tylko jest potrzeba, zapakujemy bukiet dodatkowo na podróż. Wszystko po to, by zamówiony przez Ciebie bukiet dotarł w nienaruszonym stanie do celu. Oczywiście gratis!

Propozycje bukietów kwiatowych Peonia Handmade

Jeśli nie masz pomysłu jak ma wyglądać Twój wymarzony bukiet, wybierz jedną z propozycji Peonia Handmade. Pamiętaj, że do przedstawionych propozycji możesz zawsze dobrać odpowiednie dodatki oraz rodzaj pakowania!

JAK ZAMÓWIĆ WYBRANY PRODUKT?

Aby zamówić wybrane przez Ciebie produkty skotaktuj się z nami po przez facebook, email, telefon lub przyjdź do naszego sklepu i złóż zamówienie osobiście.