Logo Peonia Handmade
PEONIA handmade

DEKORACJE WIELKANOCNE

Szukasz wiosennych dekoracji do domu, do restauracji, do hotelu? Chcesz ozdobić swój dom na święta wielkanocne? Dobrze trafiłeś! W naszej kwiaciarni znajdziesz mnóstwo pięknych i nietuzinkowych dekoracji wiosennych i wielkonocnych do Twojego wnętrza!

UDEKORUJ SWOJE WNĘTRZE NA WIOSNĘ!

W naszej ofercie posiadamy: piękne kompozycje kwiatowe z kwiatów sztucznych i żywych, wianki, oryginalne stroiki wielkanocne na każdą kieszeń i wiele innych!

PODARUJ WYJĄTKOWY PREZENT WYJĄTKOWEJ OSOBIE

Chcesz sprawić komuś wyjątkowy prezent wielkanocny? Na pewno znajdziesz coś szczególnego spośród naszych propozycji!

Proponujemy prezentowe box’y, figurki, osłonki i doniczki ceramiczne, ozdoby drewniane, flower box’y z kwiatów żywych lub sztucznych, przepiękne kubki ceramiczne, świece zapachowe i wiele innych!

Realizujemy indywidulane zamówienia na poszczególne dekoracje bez dodatkowych opłat!

Zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą poniżej i odwiedzenia naszej kwiaciarni stacjonarnej na ul. Malczewskiego 7B w Tarnowie!

PROPOZYCJE DEKORACJI WIELKANOCNYCH I WIOSENNYCH

Pamiętaj, że do przedstawionych propozycji możesz zawsze dobrać odpowiednie pudełko, zmienić jego rozmiar, dopasować dodatki czy zapakować na prezent!

JAK ZAMÓWIĆ WYBRANY PRODUKT?

Aby zamówić wybrane przez Ciebie produkty skontaktuj się z nami po przez facebook, email, telefon lub przyjdź do naszego sklepu i złóż zamówienie osobiście. Zamówienia można odbierać w dogodnym terminie!