Logo Peonia Handmade
PEONIA handmade

DEKORACJE DO DOMU

Peonia Handmade proponuje niebanalne i oryginalne pomysły na dekoracje Twojego wnętrza! To tutaj znajdziesz ręcznie robione elementy dekoracyjne do domu, kompozycję kwiatowe, piękne wianki na drzwi jak i na ścianę, które nadadzą Twojemu wnętrzu niesamowitego klimatu!

Kompozycje kwiatowe

Proponujemy oryginalne i nowoczesne kompozycje ze sztucznych lub żywych kwiatów. Jeśli szukasz czegoś co wyróżni i ożywi Twoje wnętrze to zapoznaj się z naszą ofertą. Wszystkie dekoracje do domu są przez nas ręcznie wykonane i z dbałością o najmniejszy szczegół. Wystrój wnętrz jest niezwykle ważnym aspektem dzięki któremu czujemy się w swoim domu dobrze i zawsze chcemy do niego wracać.

Wianek

Wykonujemy wianki świąteczne, okazjonalne jak i całoroczne o różnej średnicy i grubości. Jeśli szukasz oryginalnego wystroju do domu i interesuje Cię konkretny rozmiar, skontaktuj się z Nami lub odwiedź Nas w sklepie stacjonarnym!

Osłonki na kwiaty

W Naszym sklepie znajdziesz też nietuzinkowe ceramiczne i betonowe osłonki na kwiaty, świece zapachowe oraz wiele innych cudnych rzeczy na bieżąco przez Nas tworzonych!

Flower boxy ze sztucznych kwiatów

Szukasz oryginalnej dekoracji do Twojego domu, do hotelu lub do restauracji? To flower box ze sztucznych kwiatów jest idealną propozycją dla Ciebie! Boxy kwiatowe wykonane są z najlepszej jakości kwiatów sztucznych, które doskonale emitują żywe kwiaty! Nie musisz martwić się o podlewanie i dbanie o kwiaty, będą one zawsze wyglądać tak samo!

Dekoracje do domu w Peonia Handmade

Przedstawione ozdoby do domu są to jedynie nasze propozycje. Możesz zawsze zmienić wybraną kompozycję np. dobrać odpowiednie naczynie, zmienić jego rozmiar, dopasować dodatki czy zapakować na prezent!

Propozycje flower boxów do dekoracji wnętrza

Pamiętaj, że do przedstawionych propozycji możesz zawsze dobrać odpowiednie pudełko, zmienić jego rozmiar, dopasować dodatki czy zapakować na prezent!

JAK ZAMÓWIĆ WYBRANY PRODUKT?

Aby zamówić wybrane przez Ciebie produkty skotaktuj się z nami po przez facebook, email, telefon lub przyjdź do naszego sklepu i złóż zamówienie osobiście.