Logo Peonia Handmade
PEONIA handmade

KWIACIARNIA PEONIA HANDMADE

Peonia Handmade to polska firma stworzona z pasji do kwiatów, piękna oraz nietuzinkowych ręcznie robionych rzeczy. Z zamiłowania do pięknych rzeczy zrodziły się marzenia, które przeinaczyły się w pomysły i chęć działania! Dzięki determinacji i wiary w swoje możliwości zrodziła się Peonia Handmade.

Z najwyższą starannością i dbałością o każdy najmniejszy detal realizuje projekty dla Klientów. Zawsze jednak staram się podejść do każdego zamówienia indywidualnie i kreatywnie. Cieszymy się, że możemy dzielić się w Wami swoimi pomysłami, a przy okazji spełniać Nasze pasje.

To tutaj w kwiaciarni Peonia Handmade macie możliwość zakupienia oryginalnych i mało spotykanych dekoracji z kwiatów ciętych, sztucznych i nie tylko!

Chcemy wyjść naprzeciw waszym potrzebom, dlatego zamówienia w kwiaciarni Peonia Handmade możecie składać również telefonicznie, mailowo, a nawet przez Facebook! Być może za jakiś czas pojawi się inna, jeszcze bardziej wygodna forma składania zamówień jaką jest sklep internetowy.

Nasza kwiaciarnia znajduje się w Tarnowie przy ulicy Jacka Malczewskiego 7B

Dekoracje ślubne

Z pasją i wielkim zaangażowaniem wykonujemy oryginalne i mało spotykane kompozycje kwiatowe inspirowane naturą. Wykonujemy dekoracje sali weselnej, kościoła, samochodu, bukiet panny młodej, świadkowej, butonierki, prezenty dla rodziców, flower boxy itp.

Mamy indywidualne podejście do każdego klienta. Znalazłeś wymarzone dekoracje kwiatowe na Pinterest? Śmiało podeślij, nie ma dla nas rzeczy niemożliwych do zrealizowania! Na pewno wspólnie stworzymy coś niesamowitego! A wszystko po to, aby w tak wyjątkowy dzień towarzyszyła Wam przepiękna i niezapomniana oprawa.

Boxy kwiatowe

Box kwiatowy czyli „Flower box” lub po prostu „Pudełko kwiatów” to jedna z naszych głównych form kwiatowych, którą uwielbiamy! Nie musisz się martwić, czy kwiaty zwiędną bądź czy osoba obdarowywana będzie posiadać wazon z wodą. Dzięki umieszczonej w pudełku mokrej gąbce kwiaty mają cały czas dostęp do wody. W ofercie kwiaciarni Peonia Handmade dostępne są trzy rozmiary boxów kwiatowych w szerokiej gamie kolorystycznej! Istnieje możliwość personalizacji zarówno pudełka jak i ułożenia czy rodzaju kwiatów z których składa się box kwiatowy.

Dekoracje do domu

W kwiaciarni Peonia Handmade znajdziesz ręcznie robione ozdoby do domu, oryginalne wianki do dekoracji demo lub firmy, ciekawe osłonki i doniczki i wiele innych! Zapraszamy do naszej kwiaciarni, z pewnością zjadziesz coś dla siebie!

Zawsze świeże kwiaty

Nie zapominamy o świeżych kwiatach! W kwiaciarni Peonia Handmade możecie zawsze zakupić świeże kwiaty cięte, jak i piękne bukiety na każdą okazje! Kwiaty to nasza pasja więc dbamy o to aby każdy klient otrzymał coś wyjątkowego.