Logo Peonia Handmade
PEONIA handmade

KWIACIARNIA TARNÓW

Peonia Handmade, Tarnów Jacka Malczewskiego 7B

Kwiaciarnia Tarnów

Nasza kwiaciarnia znajduje się w Tarnowie przy ulicy
Jacka Malczewskiego 7B

Od niedawna otworzyliśmy dla Was kwiaciarnię stacjonarną w Tarnowie. Dlaczego właśnie Tarnów? Uważamy, że Tarnów to miasto z dużym potencjałem, chcemy aby nasza kwiaciarnia wpasowała się w ten trend, dlatego oferujemy kwiaty i dekoracje jakich do tej pory nie było w Tarnowie.

Strona główna

Nowoczesna kwiaciarnia

Zależy nam aby produkty wynonane ręcznie tu w kwiaciarni w Tarnowie były nowoczesne, niebanalne, oryginalne i co ważne w przystępnej cenie!

Większość kwiaciarni nadal działa tak jakby czas się zatrzymał, oferując staromodne i kiepskie produkty, dlatego nasza kwiaciarnia w Tarnowie to coś zupełnie innego. Chcemy aby każdy klient wychodzący z kwiaciarni był zachwycony przede wszystkim kwiatami ale również jakością obsługi oraz możliwością zapakowania produktów na prezent.

Bukiet kwiatów

Oryginalność!

Jesteś z Tarnowa lub okolic i szukasz czegoś pięknego, oryginalnego i nowoczesnego? Kwiaciarnia Peonia Handmade w Tarnowie to miejsce dla Ciebie!

Staramy się aby wszystkie produkty w naszej kwiaciarni były zawsze starannie przygotowane i zapakowane. Cenimy sobie jakość, piękno i funkcjonalność dlatego nasze flower boxy, bukiety czy kompozycje są zawsze dopieszczone na maksa.

Flower box

Zapłać jak Ci wygodniej!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów w Kwiaciarni Peonia Handmade w Tarnowie możesz zapłacić gotówką, kartą lub telefonem. Cenimy sobie nowoczesnych klientów dlatego nowoczesne formy płatności to u nas podstawa!

Zamów i odbierz w dogodnym terminie!

Jeśli chcesz skorzystać z oferty naszej kwiaciarni w Tarnowie wystarczy, że do nas zadzwonisz lub napiszesz. W trosce o najwyższą jakość produktów staramy się wykonywać większość rzeczy na zamówienie. W ten sposób jesteśmy w stanie zamówić odpowiednią ilość kwiatów w odpowiednim czasie aby każdy bukiet, flower box, kompozycja czy stroik z kwiatów był swieży i pięknie się prezentował przez długi czas! Kwiaciarnia Peonia Handmade w Tarnowie zaprasza!

Skontaktuj się