Logo Peonia Handmade
PEONIA handmade

FLORYSTYKA FUNERALNA
(POGRZEBOWA)

Wykonujemy nowoczesne kompozycje, wiązanki, stroiki na cmentarz ze sztucznych lub żywych kwiatów. Stroiki wielkanocne i bożonarodzeniowe, wianki i wieńce pogrzebowe. Skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów.

Nasza oferta

Florystyka funeralna zazwyczaj kojarzy Nam się z uroczystościami pogrzebowymi i dniem Wszystkich Świętych. Pamiętajmy jednak, że groby bliskich dekorujemy przez cały rok! W Peonia Handmade znajdziesz nowoczesne stroiki na cmentarz na każdą porę roku i okazje! Oferujemy klasyczne, tradycyjne kompozycje żałobne (wieńce pogrzebowe) jak i nietypowe, oryginalne kompozycje nagrobne z kwiatów żywych i sztucznych.

Wieniec czy wiązanka pogrzebowa na uroczystość żałobną?

Najbardziej rozpoznawalne wiązanki pogrzebowe (wiązanki na cmentarz) to kompozycje w kształcie łezki na florecie, duże wieńce pogrzebowe oraz mniejsze gabarytowo wiązanki do ręki. Wszystkie wymienione rodzaje wiązanek pogrzebowych różnią się od siebie głównie formą oraz rozmiarem. Nieważne jaką formę kompozycji pogrzebowej wybierzesz, jakim dysponujesz budżetem, każda wiązanka na cmentarz będzie przez Nas zawsze starannie i gustownie przygotowana. Dodatkowo na życzenie klienta przygotowujemy szarfę z osobistym nadrukiem.

JAKA WIĄZANKA NA CMENTARZ?

Najbardziej popularne stroiki na cmentarz to kompozycje wykonane w całości z zieleni i kwiatów sztucznych lub wykonane na żywym podkładzie, czyli jedliny i sztucznych kwiatów. Kompozycje na cmentarz wykonujemy w różnych formach i rozmiarach. Np. w kształcie łezki, okrągłe, symetryczne czy w formie wianuszka. Nasze wiązanki na grób cechuje najwyższa jakość wykonania, różnorodna kolorystyka oraz oryginalność i artyzm! Zawsze chętnie doradzimy w wyborze najodpowiedniejszej kompozycji!

Dbajcie o groby swoich bliskich! By florystyka funeralna nie kojarzyła się wyłącznie z uroczystościami pogrzebowymi i dniem Wszystkich Świętych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz odwiedzenia naszej kwiaciarni na ul. Jacka Malczewskiego 7B w Tarnowie!

JAK ZAMÓWIĆ WYBRANY PRODUKT?

Aby zamówić wybrane przez Ciebie produkty skotaktuj się z nami po przez facebook, email, telefon lub przyjdź do naszego sklepu i złóż zamówienie osobiście. Pamiętaj każde zamówienie może być dostosowane do Twoich indywidualnych wymagań!